Otevírací doba:

PO 10:00 hod. - 19:00 hod.

ÚT 10:00 hod. - 19:00 hod.

ST 10:00 hod. - 19:00 hod.

ČT 10:00 hod. - 19:00 hod.

10:00 hod. - 19:00 hod.

SO 9:00 hod. - 12:00 hod.

Ne zavřeno

Tel. na prodejnu: +420 737590003

Rádi Vás přivítáme a obsloužíme v Naší nové prodejně se specializaci na lyže, vázání, boty, helmy, kola, snowboardy, oblečení a doplňkový sortiment.

  • Poskytujeme servis lyží, snowboardů, horských, crossových kol a případné poradenství při koupi jakéhokoliv zboží od nás.
  • Půjčovnu běžeckých, sjezdových lyží, setů a nebo kombinace na přání zákazníka.

Kde nás v Praze najdete : na adrese Zenklova 514. Praha 8-Libeň. (nebo Braunerova 1)

Jak se k nám dostanete pomocí MHD:

1.K prodejně sport U kříže MAGISPORT se MHD dopravíte:

nejlépe tramvajemi č. 3, 10. - vystoupíte na zastávce U Kříže.

(Pozor tramvajové zastávky v obou směrech jsou od sebe cca 50m.-sídlíme u tramvajové zastávky která je blíže ulici Prosecká)

tramvaje č. 3, 10 projíždějí těmito zastávkami:

2.Další možností je cesta autobusem:

a to linkou č.140, 185, 302 vystoupíte na zastávce U Kříže. Po vystoupení budete muset ještě dojít cca 200m na nejbližší tramvajovou zastávku U Kříže.

3.Poslední možností je cesta automobilem:

  • Od metra Prosek (Linka C - křižovatka kde sídlí obchodní dům Billa) pojedete ulicí Prosecká - budete projíždět kolem benzinky OMV.Na semaforu se vydáte rovně až ke kolejím tramvajové trasy,po té odbočíte ulicí doprava kde dorazíte na další hlavní ulici Zenklova k tramvajové zastávce U KŘÍŽE. Na proti zastávky máme sídlo prodejny. Parkování je u nás možné před prodejnou a zadarmo. (žádné modré a jiné parkovací zóny)

  • V Holešovičkách sjedete směrem na Bulovku a dál budete pokračovat po hlavní ulici Zenklova směr Libeň až k tramvajové zastávce U KŘÍŽE.Na proti zastávky máme sídlo prodejny. Parkování je u nás možné před prodejnou a zadarmo. (žádné modré a jiné parkovací zóny)

  • Z Holešovic se vydáte po Libeňském mostě, na křižovatce kde sídlí obchodní dům Kaufland odbočíte vlevo a budete pokračovat po hlavní ulici Voctářová/Zenklova až k tramvajové zastávce U KŘÍŽE.Na proti zastávky máme sídlo prodejny. Parkování je u nás možné před prodejnou a zadarmo. (žádné modré a jiné parkovací zóny)

mapaTOPlist

Tenis Akademie Bálek - tenisová škola Praha pro děti a dospělé